جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

پیشرفت در فناوری منجر به جدیدترین ماشین آلات پیشرفته ای شده است که در پردازش فولاد ضد زنگ استفاده می شود. Stainless Structural برای تولید پروفیل های فولاد ضد زنگ روش جوشکاری ترکیبی لیزر خود را ایجاد کرده است.جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

ورق سیاه کاویان ۲۰ میل ۶۰۰۰*۱۲۵۰ شیت

جوشکاری ترکیبی لیزر: پیشرفته ترین فناوری

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد

اکثر تولید کنندگان و سازندگان از سنتی ترین روش های جوشکاری فولاد و فولاد ضد زنگ با هم شنیده اند و اکثر آنها با مفهوم جوشکاری لیزر آشنا هستند. روش دیگر جوشکاری که هنوز برای اکثر صنایع ناشناخته است ، جوشکاری ترکیبی با لیزر است.جوشکاری ترکیبی لیزر اصول جوشکاری پرتوی لیزر را با اصول جوشکاری قوس سنتی مانند TIG یا MIG ترکیب می کند. ترکیب همزمان پرتوی لیزر و قوس الکتریکی در یک منطقه جوش برای کار با یکدیگر ، این جوشکاری ترکیبی است.

قیمت تیرآهن سبک در تهران

دانشمندان بیش از 40 سال پیش فناوری وی را توسعه دادند اما تولیدکنندگان فولاد اخیراً از آن در ساخت و تولید استفاده کرده اند. ترکیبی از لیزرها با TIG اولین نسخه مورد مطالعه بود. با این حال ، لیزرها با MIG اولین روش ترکیبی پذیرفته شده بودند و امروزه در ساخت و تولید استفاده می شود.جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

خرید میلگرد با قیمتی پایین

جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

قیمت تیرآهن سبک در مشهد

در Stainless Strukturals ما چندین روش تولید برای تولید بخشهای فولاد ضد زنگ مورد نیاز پروژه شما داریم. روش انحصاری همجوشی لیزر همان چیزی است که ما را از رقبا جدا می کند و همین فناوری به ما امکان داده است که روش جوشکاری ترکیبی لیزر خود را برای بسیاری از درجه های فولاد ضد زنگ توسعه دهیم. این پیشرفته ترین ماشین آلات مزیت های همجوشی لیزر را با انعطاف پذیری ربات 5 محوره ما ترکیب می کند. بنابراین ما می توانیم پروفیل های فولاد ضد زنگ بسیار پیچیده ، غیر خطی یا منحنی و اجزای ساخته شده تولید کنیم.

۱۰ دلیل استفاده از فولاد در ساخت مسکونی

همانند جوشکاری ترکیبی پایه ، روش ترکیبی لیزر ما از دستگاه MIG (جوشکاری قوس) که به مشعل لیزر اضافه شده است ، استفاده می کند. این روش ویژگی های محصول جوش داده شده با قوس معمولی را بهبود می بخشد. این روش همچنین تنها روشی است که می توانیم برای تولید مقاطع فولادی دوبلکس استفاده کنیم.جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

استفاده از واحدهای چوبی در ساختمان

مزایای جوشکاری ترکیبی لیزر از سازه های ضد زنگ

تیرآهن 14 وقیمت روز در بازار داخلی

همراه با امکان تولید پروفیل های فولاد ضد زنگ دوبلکس ، مزایای اصلی دیگر روش جوشکاری ترکیبی لیزر نیز وجود دارد. اول ، به دلیل گرمای ورودی کمتر ، اعوجاج اجزای جوش داده شده کاهش می یابد. دوم اینکه ، جوشکاری هیبریدی لیزر در سرعت پردازش بالا توانایی خوبی برای ایجاد شکاف دارد. و سوم ، نفوذ عمیق تر جوش از فولاد ضد زنگ ضخیم بیش از یک اینچ امکان پذیر است.گاهی اوقات فاصله بین جوش ها برای استفاده از لیزر فیوژن به تنهایی زیاد است.

علم پشت گالوانیزه و چرا انجام می شود

این شکافهای بزرگتر معمولاً در مواردی اتفاق می افتد که ناحیه اتصال دقیق و دقیق نباشد. این امر معمولاً هنگام جوشکاری پروفیل های نورد گرم یا پیش شکل های اکسترود شده اتفاق می افتد. در این حالت ، روش ترکیبی لیزر شروع خواهد شد. این امر همچنین می تواند هنگام مخلوط کردن آلیاژهای فولاد ضد زنگ اتفاق بیفتد ، به همین دلیل این روش تنها روشی است که برای فولاد ضد زنگ دوبلکس کار می کند. به طور کلی ، فرآیند ترکیبی لیزر زمانی ایده آل است که تنها اجزای سازنده مناطق تمیز و منظمی نداشته باشند.

قیمت دهی به انواع ورق

ایجاد اشکال خاص با جوشکاری ترکیبی لیزر

درست مانند روش همجوشی لیزر ، روش ترکیبی لیزر ما ساختارهای ضدزنگ را قادر می سازد تا طیف گسترده ای از پروفیل های استاندارد یا ویژه را در فولاد ضد زنگ تولید کنند. این روش هم برای پروفیل های جامد و توخالی و هم برای پروفیل های غیر خطی یا منحنی عالی است. علاوه بر این ، می توان آن را کاملاً برای اجزای شکل نزدیک شبکه استفاده کرد. جوشکاری ترکیبی لیزر ، تنش پسماند کم در اجزا را همراه با دقت و تحمل بالا تضمین می کند. همچنین ترکیبی از مواد اولیه مختلف را ممکن می سازد.تمام پروفیل های استاندارد ما مانند تیرهای فولاد ضد زنگ ، کانال ها ، زاویه ها ، سه راهی ها و مقاطع توخالی را می توان با روش ترکیبی لیزر تولید کرد. اطلاعات نمایه این روش شامل موارد زیر است:

 

 

 

 

جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ دوبلکس

در حالی که تمام بخشها و آلیاژهای استاندارد ما با جوشکاری ترکیبی در دسترس هستند ، ما در درجه اول از این روش برای بخشهای فولاد ضد زنگ دوبلکس خود استفاده می کنیم. این به دلیل برخی از خواص مکانیکی و فیزیکی دوبلکس است. با روشهای جوشکاری سنتی ، ضد زنگ دوبلکس یک فرآیند خنک کننده سریع را طی می کند که ساختار فولاد ضد زنگ فریتیک را در منطقه جوش منجمد می کند. این منجر به از دست دادن مقاومت در برابر خوردگی می شود. در برخی از برنامه های خاص از دست دادن مقاومت در برابر خوردگی در جوش مسئله ای نیست اما در بسیاری از کاربردها این مسئله است. این یکی از دلایل اصلی ما در ساخت روش ترکیبی لیزر است.جوشکاری ترکیبی لیزر از فولاد ضد زنگ

آشنایی با انواع ناودانی و قیمت آن ها

این فناوری هنگام جوشکاری فولادهای ضد زنگ دوبلکس نتایج بسیار خوبی را نشان داده است. قوس یک پرکننده قابل اعتماد را در استخر جوش ادغام می کند. سپس لیزر از یک جوش نفوذ کامل با افزایش سرعت جوش مراقبت می کند. با این حال از جوشکاری چند گذر جلوگیری می کند و t کاهش می یابد.