نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟

 

API Recommended Practice 578 نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟ و چرا دستورالعمل ها تغییر کردند و چرا دستورالعمل ها تغییر کردند؟ نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟

ورق سیاه اکسین اهواز ۳۰ میل

 

انستیتوی نفت آمریکا (API) یک انجمن تجاری در صنعت نفت و گاز است که (از جمله موارد دیگر) استانداردهایی را برای ارتقا enhance ایمنی عملیاتی و زیست محیطی ، کارایی و پایداری در صنعت نفت و گاز تدوین می کند. بیش از 700 استاندارد و روش توصیه شده وجود دارد که بر تجهیزات نفتی ، گاز طبیعی و تجهیزات پتروشیمی تأثیر می گذارد.

5 نکته طلایی برای انتخاب تیرآهن

روش توصیه شده 578 (API RP 578) رهنمودهایی را برای یک سیستم تضمین کیفیت مواد و کیفیت ارائه می دهد تا بررسی کند که ترکیب اسمی اجزای آلیاژ درون پاکت فشار یک سیستم لوله کشی با مواد ساختمانی انتخاب شده یا مشخص شده سازگار است تا پتانسیل را برای به حداقل رساندن انتشار فاجعه بار مایعات یا بخارات سمی یا خطرناک. این روش تأیید مواد به عنوان شناسایی مواد مثبت (PMI) شناخته می شود. API RP 578 3rd edition روش توصیه شده قبلی را به روز می کند. نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟ تعیین دما برای آلومینیوم

استفاده از واحدهای چوبی در ساختمان

 

چرا تغییر کرد؟ چیزی که اکثر مردم واقعاً نمی دانند این است که در م withinسسه نفت آمریکا ، اقدامات و استانداردهای توصیه شده هر پنج سال توسط کمیته های خاص بازبینی می شود. فناوری جدید ، تغییرات در اجرای مقررات OSHA و توصیه های جدید شورای ایمنی شیمیایی ایالات متحده ، به روزرسانی استانداردها را ضروری می کند.

 

کمیته پس از مرور مجدد API RP 578 ، چهار به روزرسانی عمده را توصیه کرد.

قیمت ورق قلع اندود

اول ، خود عنوان تغییر کرد. کلمه “خط لوله” با “دارایی” جایگزین شده است ، بنابراین در عنوان جدید آمده است: “رهنمودهای برنامه های تأیید مواد برای دارایی های جدید و موجود”. این تغییر مهم بود ، زیرا در حال حاضر تمام اجزای خط لوله نفت و گاز ، تمام ساخت و سازها ، تمام فلزاتی که در صنعت نفت و گاز استفاده می شوند دارایی محسوب می شوند. آنها می توانند پیچ ​​، مهره یا واشر باشند. این می تواند یک کوره باشد. این تقریباً هر چیزی می تواند باشد ، زیرا اگر در صنعت نفت و گاز فعالیت کند و باید بررسی شود ، چه در خارج از کشور ، در خشکی ، در میانه جریان ، بالادست یا پایین دست ، اکنون توسط API RP 578 پوشش داده شده است. نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟

 

قیمت ورق سیاه ST37 و ST52

تغییر دوم این است که اکنون لنگرهای نسوز پوشانده شده اند. از مواد نسوز غالباً در پوشش استفاده می شود و می تواند به لوله ها ، كوره ها و سایر دارایی ها در حفظ درجه حرارت شیمیایی و ساختاری تاریخچه فولاد ضد زنگ در دماهای شدید كمك كند. لنگرهای نسوز – که می تواند به صورت سیم یا سایر اتصال دهنده های کوچک باشد – باید بتواند درجه حرارت شدید را پشتیبانی کند و برای دارایی ها قابل جوش باشد. در مورد آن فکر کنید اینها درون یک ظرف بزرگ جوش داده می شوند تا در کوره قرار بگیرند ، به عنوان مثال فیبر را به آن متصل کنند یا آجرهایی را برای عایق بندی درون ظرف قرار دهند. گرما می تواند به 1000 درجه یا حتی 2000 درجه برسد. با این حال ، قبلاً هرگز نیازی به آزمایش این لنگرهای نسوز نبود. منطقی است که آنها را اضافه کنیم. نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟

 

قیمت تیرآهن سبک در مشهد

سومین تغییر ، اضافه شدن فناوری جدیدی برای تجزیه و تحلیل فلز ، طیف سنجی تجزیه لیزری (LIBS) است. آنالیز کننده های دستی LIBS با استفاده از لیزر با تمرکز بالا ، سطح نمونه را جوش می دهند. یک پلاسما تشکیل شده است که از اتمها و یونهای برانگیخته شده الکترونیکی تشکیل شده است. وقتی این اتم ها دوباره به حالت زمینی خود فرو می روند ، طول موج مشخصی از نور یا “اثر انگشت منحصر به فرد” را ساطع می کنند. این “اثر انگشت ها” برای هر عنصر مشخص است ، و آنالیز دستی LIBS را به ابزاری عالی برای اندازه گیری کمی و کیفی تبدیل می کند. LIBS توانایی تشخیص کربن ، از جمله سطوح کم کربن را دارد. با کالیبراسیون های مختلف ، می توان فولاد کربن ، یک فولاد کم آلیاژ و یک فولاد ضد زنگ را تأیید کرد – کاری که فناوری XRF ، که به طور گسترده در سراسر صنعت استفاده می شود ، نمی تواند انجام دهد.

قیمت تیرآهن سبک در تهران

چهارمین تغییر عمده استفاده از کلمه “باید” برای جایگزینی بسیاری از عبارات “باید” ، “ممکن” یا “باید” است. هیئت ایمنی شیمیایی ایالات متحده از کمیته درخواست کرد اصطلاحات را تغییر دهد تا اطمینان حاصل کند که استاندارد رعایت می شود. برخی از مردم کلمه “باید” را برای نشان دادن حداقل مورد نیاز تفسیر می کنند. با این حال ، در این مثال ، “باید” بدان معنی است که شما مجبور به انجام آن هستید ، این یک ضرورت است. “باید” می تواند به معنای می تواند یا نمی تواند باشد. ممکن است ، یک احتمال ، ممکن است یا نه. قوطی در واقع عبارتی است که احتمال دارد. بنابراین “باید” به این معنی است که شما مجبور به انجام آن هستید. نسخه سوم دستورالعمل های PMI چیست؟

 

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد

اولین باید کجاست؟ اولین مورد در بیانیه عمومی برنامه تأیید مواد است: “کاربر مالک باید یک برنامه تأیید کتبی برای انواع شناسایی مواد مثبت ایجاد کند …” آنها باید این کار را انجام دهند. اشکال بنا ‌های فلزی و کاربرد آن ها