پیچ فلزی چیست؟

چه زمانی فولاد ضد زنگ کشف شد

 

ورق سیاه کاویان ۱۲ میل

متشکل از فلزات یا آلیاژهای معمولی – فولاد ، مس ، نیکل ، قلع ، تیتانیوم و غیره – ورق فلز هم سخت تر و هم قویتر از چوب است. در نتیجه نیاز به استفاده از پیچ های مخصوص دارد. معمولاً نمی توانید یک پیچ معمولی را به ورق فلز وارد کنید. خوشبختانه پیچ های خاصی برای ورق فلز طراحی شده است. این پیچ ها به عنوان پیچ های ورق فلزی شناخته می شوند ، توسط شرکت های ساختمانی و تولیدی برای بستن ورق های فلزی مورد استفاده قرار می گیرند. پیچ فلزی چیست؟

مزایای بازیافت فولاد

چگالی فولاد و آلیاژهای فولادی

مروری بر پیچهای ورق فلزی

پیچ ورق فلز نوع خاصی از اتصال دهنده است که برای استفاده با ورق فلز طراحی شده است. پیچ های ورق فلزی با وجود نخ خارجی در پوشش کل ساق پا مشخص می شوند. اگر به لول پیچ معمولی نگاه کنید ،

فولاد و انواع ان را در این مقاله بشناسید

متوجه می شوید که فقط تا حدی با نخ خارجی پوشانده شده است. نخ خارجی تا بخشی از مسیر بالا رفتن پیچ پیچ شروع نمی شود. پیچ های ورق فلزی با داشتن یک ساق که کاملا با نخ خارجی پوشانده شده است ، از پیچ های دیگر جدا می شوند.

تکامل فناوری و ساخت و ساز

چگونه ورق پیچ فلزی

پیچ های ورق از طریق حفر ورق فلز با ساق کاملاً نخ دار کار می کنند. سخت است – یا در برخی موارد غیرممکن است – یک پیچ معمولی را به ورق فلز وارد کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد ، فقط بخشی از ساق آنها با نخ خارجی پوشانده شده است. هنگام تلاش برای قرار دادن یک پیچ معمولی به ورق فلز ، ساقه تا حدی پوشیده شده مانع از ورود آن می شود.

قیمت ورق سیاه ST37 و ST52

پیچ های ورق این ورقه را با داشتن یک سنجاق کاملاً پوشیده از نخ خارجی حل می کنند. آنها مانند پیچ ​​های استاندارد در نقطه ورود “آویزان” نمی شوند. ساقه رزوه دار آنها در ابتدا به ورق فلز حفر می شود و امکان نصب سریع و آسان را فراهم می کند. پیچ فلزی چیست؟

 

قیمت تیرآهن سبک در تهران

پیچ های استاندارد ورق های خودکاری

هر دو پیچ ورق فلزی استاندارد و همچنین خودآزمایی وجود دارد. قبل از نصب پیچ ، باید با یک سوراخ خلبان در ورق فلز سوراخ کنید. با استفاده از مورد دوم ، لازم نیست قبل از نصب سوراخ خلبان را سوراخ کنید. پیچ های ورق فلز خودکاری را می توان بدون استفاده از سوراخ خلبان به داخل ورق فلز هدایت کرد.

شگفتی های فولاد: برج ایفل

با مشاهده نکات مربوطه می توانید تفاوت بین پیچ های ورق استاندارد و خودکاری را تشخیص دهید. پیچ های خودکاری نوک تیز دارند و به یک نقطه کامل می رسند.

قیمت انواع لوله را بدانید

در مقایسه ، پیچ های استاندارد ورق فلز دارای نوک صاف هستند. نوک تیز پیچ های خودکاری به آنها اجازه می دهد تا خلبان یا سوراخ ورود خود را در ورق فلز ایجاد کنند. بنابراین ، بسیاری از شرکت ها پیچ های ورق فلز خودکاری را برای کاربردهای بستن ورق فلز ترجیح می دهند. پیچ فلزی چیست؟

 

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد

برای این پست برچسبی وجود ندارد.