کاربردهای مختلف صفحات فولادی شطرنجی چیست؟

صفحات فولادی شطرنجی

محافظ گوشه ای برای دیوارها
کفپوش پارکینگ
کفپوش آسانسور
پله های صنعتی
صفحه لگد درب

فولاد یکی از متنوع ترین مواد موجود در کره زمین است. بسیاری از صنایع توانسته اند استفاده از فولاد را در عملکردهای مختلف به حداکثر برسانند. این ماده می تواند چندین فرآیند تولید و تولید را طی کند تا با هر نوع استفاده سازگار شود. یکی از محصولات فراوان حاصل از فولاد ، صفحات فولادی شطرنجی است. این ورقهای فولادی طرح دار کمتر از مثبت ترین ویژگیهای مواد را ندارند. به دلیل کاربردهای فراوان صفحات شطرنجی ، بدون شک ماده ای است که دوست ندارید آن را از دست بدهید. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

صفحات فولادی شطرنجی ، که به آن صفحات الماس نیز می گویند ، محصولی از صفحه است که با اشکال برجسته الماس مانند روی سطح آن نقش بسته است .  الگوها به محض تماس اصطکاک سطح مواد با مواد دیگر کمک می کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر به مطالعه ادامه دهید.

 

ورق CK45 کره ۱۰ میل

محافظ گوشه ای برای دیوارها

درها به طور معمول از مواد چوبی ساخته می شوند. با این حال ، با گذشت زمان ، آنها ممکن است در نهایت خرد شوند ، به خصوص به دلیل سایش و پارگی طبیعی مواد. این امر همچنین می تواند بر کیفیت قاب چوبی که کل درب را در بر گرفته است ، تأثیر بگذارد. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟ آیا نیکل بیشتری نیاز داریم؟

به عنوان مثال ، ممکن است مواردی را تجربه کنید که درب چوبی به دلیل تاب برداشتن در چوب قادر به بسته شدن نباشد. این ممکن است به دلیل رطوبت باشد ، یا به دلیل استفاده زیاد ، لولاهای درب به مرور زمان شل شوند. به همین ترتیب ، صفحات چهارخانه فولادی محافظ گوشه ای مناسبی بین دیوار و لبه های درب شما ایجاد می کنند. این ماده می تواند به شکلی ساخته شود که یک محافظ نازک و سبک داشته باشد که هنوز هم حداکثر دوام را ارائه می دهد.

دیگر لازم نیست از طریق استفاده از محافظ های گوشه ای استیل به دیوارهای خود آسیب برسانید یا شکل آنها را مخدوش کنید. به خصوص اگر مواد گالوانیزه باشد ، چه اتفاقی برای طلا می افتد بعد از اینکه طلا و جواهر قدیمی نقد شد؟ می توانید اطمینان حاصل کنید که هیچ نوع زنگ زدگی هوا را تجربه نخواهد کرد.

 

کفپوش پارکینگ
کفپوش پارکینگ

سیستم های پارکینگ اتومبیل عمدتا با مواد بتونی ساخته می شوند. در حالی که امروزه هنوز از این روش ساخت فضاهای پارکینگ استفاده می شود ، عملی و مقرون به صرفه تر از استفاده از صفحات شطرنجی فولادی به عنوان کف گاراژ وجود ندارد. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

بهترین نکته در مورد صفحه های شطرنجی این است که بسته به نیاز می توان آنها را در اندازه ها و ابعاد مختلفی ماشینکاری کرد. کف در فضاهای تجاری و خرده فروشی از مزایای این صفحات فولادی طرح دار سود بیشتری می برد زیرا می توان آنها را به راحتی در مقاطع و بدون مصرف زیاد وقت نصب کرد.

بر خلاف بتن ، که باید با محافظت از ضد آب محافظت شود ، می توان از صفحات چهارخانه به تنهایی استفاده کرد. آنها جاذبه کافی برای چرخ های وسیله نقلیه را فراهم می کنند – این وسایل نقلیه می توانند بدون هیچ گونه مشکلی با خیال راحت در فضای پارکینگ حرکت کنند. بعلاوه ، این ماده روی چرخها ایمن است و صدای کم صدا تولید می کند که معمولاً در نصب کفپوش اپوکسی وجود ندارد.چرا بازیافت کنندگان ضایعات فلزی باید فولادهای خود را بشناسند

 

کفپوش آسانسور

در مورد دوام مواد فولادی نمی توان به اندازه کافی گفت. با در نظر گرفتن این نکته ، صفحات شطرنجی فولادی کاربرد بسیار خوبی برای تاسیسات کف آسانسور دارند. این مناطق معمولاً سطح بالایی از ترافیک پا را تجربه می کنند و این صفحات فولادی به راحتی در معرض هر نوع تاب یا آسیب ناشی از فشارهای مختلف نیستند. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

صفحات شطرنجی همچنین کف براق را به صورت براق ارائه می دهند که باعث افزایش ظاهر آسانسورها می شود. برخلاف انواع دیگر کفپوش آسانسور ، مانند چوب ، صفحات فولادی شطرنجی نیز قادر به از دست دادن شکل خود نیستند. مواد دست و پاگیر می توانند به راحتی از آسانسور خارج شوند ، و بدون اینکه از نظر کیفیت کف مشکلی داشته باشند. این امر باعث می شود که مواد به مراتب هزینه کمتری داشته و کار با آنها ایمن تر باشد ، به خصوص در مواردی که سیستم آسانسور نیاز به تعمیرات داشته باشد.

قیمت انواع لوله را بدانید

پله های صنعتی
پله های صنعتی

صفحات چهارخانه فولادی بیشتر در فضاهای صنعتی دیده می شوند. به همین ترتیب ، آنها مواد عالی را برای پله های صنعتی درست می کنند.یکپارچگی خط لوله

به طور خاص ، صفحات چهارخانه فولادی در فضاهایی مانند کارخانه های شیمیایی یا یک کارخانه مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع مناطق ، ایمنی در اولویت همه است. کارگران کارخانه های شیمیایی باید از تجهیزات ایمنی کافی استفاده کنند تا از وقوع طیف وسیعی از حوادث جلوگیری کنند. این امر همچنین برای جلوگیری از هر نوع آلودگی است که ممکن است کیفیت سلامتی آنها را کاهش دهد.

8 فلز کلیدی که در ریخته گری استفاده می شود

از آنجا که آنها در حال حرکت هستند ، باید اطمینان حاصل کنند که به طور ناگهانی در این نوع مناطق لغزیده و سقوط نخواهند کرد. در کنار نوع مناسب چکمه های کاری ، صفحات فولادی شطرنجی کشش کافی را برای این کارمندان فراهم می کند تا با خیال راحت در منطقه حرکت کنند بدون اینکه خود را در معرض خطر فوری قرار دهند. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

صفحه لگد درب

نرخ خوردگی فولاد

در مقیاس بسیار کوچکتر ، صفحات چهارخانه فولادی همچنین می توانند به عنوان صفحه های ضربه ای درب منزل شما استفاده شوند. عملی ترین استفاده برای آنها woul
d برای درهای تاب باشد که در هر دو جهت باز می شوند.

ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

صفحات شطرنجی قسمت پایینی درهای تاب شما را از هر نوع آسیب ناشی از لگد زدن محافظت می کند. به عنوان مثال ، اگر در حالی که بار زیادی مواد غذایی در هر دو دست خود دارید به خانه می روید ، همیشه برای باز کردن درب دست آزاد نیستید. درب های چرخشی محافظت شده با صفحه شطرنجی درب یک روش مناسب برای باز کردن درب ها با لگد زدن به آنها ، بدون آسیب رساندن به مواد چوبی درب است. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

غذای آماده کلیدی

در میان کیفیت های مطلوب فولاد ، کاربرد صفحات فولادی شطرنجی امری مسلم نیست. این ماده بسیار بادوام ، انعطاف پذیر و همه کاره می تواند در فرم دلخواه شکل بگیرد تا از درب ها و محافظ های گوشه ای محافظت کند. این امر همچنین باعث ایجاد ماده ای مناسب برای پارکینگ کف و همچنین فضاهای کف آسانسور می شود. آیا چیزی به عنوان طلای سیاه وجود دارد؟

از طریق شکل های خاص الگویی ، صفحه فولادی صیقلی ، با ایجاد کشش و کشش کافی برای فعالیت های سطح بالا ، به سطح دیگری منتقل شده است. کاربردهای مختلف ورق های فولادی شطرنجی چیست؟

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد