سیم پیچ فلزی و انواع آن را بشناسید

سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن

ورق CK45 اکسین ۱۵ میل

بارگیری ، حمل و نگهداری سیم پیچ های فلزی روشی کاملاً استاندارد در یک مرکز خدمات فلزی است ، اما ما متوجه هستیم که این امر ممکن است در مورد سایر مشاغل ، تأسیسات تولیدی و هنرمندان محلی که با آنها کار می کنیم ، صادق نباشد. سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن هنوز هم ، صرف نظر از فرکانس ، حمل صحیح کویل های فلزی باعث ایمنی کارمندان داخلی می شود و از محصول در برابر آسیب محافظت می کند. هر کاری هر کسب و کاری می خواهد. در این وبلاگ ، من یک روش اساسی برای بارگیری ایمن و حمل سیم پیچ های فلزی با لیفتراک ارائه می دهم. بیا شروع کنیم.

 

چگونه می توان سیم پیچ های فلزی را به راحتی با لیفتراک بار کرد

برای صحنه پردازی ، محموله ای فلزی به تازگی وارد تاسیسات شما شده است. کامیون در اسکله بارگیری شما پشتیبان گیری می شود و در داخل آن یک کویل از فولاد بهار معتدل بسته بندی شده زیبا ، سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن  با وزن تقریبی 240 پوند قرار دارد. سیم پیچ در حال حاضر به میزان تحمل مورد نیاز برای اجرای شما شکسته شده است ، بنابراین تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که سیم پیچ را از پشت کامیون به ایستگاه کاری خود بیاورید.

 

اگر حمل و نقل سیم پیچ در تاسیسات شما روال متداولی نیست ، بدون خطر می توان تصور کرد که شما تجهیزات خاصی برای استفاده از سیم پیچ های فولادی مانند قلاب های بالابر سیم پیچ نداشته باشید. درعوض ، تصور می کنم برای انجام کار به لیفتراک دسترسی دارید.

رشد صنعت فولاد هند

مرحله 1: مقدمات اساسی ایمنی

قبل از بارگیری یا تخلیه تریلر در حوض بارگیری ، اپراتورها باید:

 

کف تریلر را بررسی کنید تا مطمئن شوید از بالابر و بار پشتیبانی می کند. سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن

چرخ های تریلر را خفه کنید.

اطمینان حاصل کنید که صفحات اسکله ، تخته ها و سطح شیب دار در جای خود و از امنیت برخوردار هستند.

بررسی لیفتراک خود را انجام دهید.

مرحله 2: بارگذاری سیم پیچ

روش معمول بارگیری لیفتراک خود را با یک پالت سنگین دنبال کنید. با استفاده از هر دو چنگال آنها را به ارتفاع پالت برسانید و زیر بار محکم کنید. قبل از سفر چنگال ها را به سطح زمین بیاورید.

فولاد خام

مرحله 3: حمل و نقل سیم پیچ

با قرار دادن سیم پیچ در پایین ترین حالت ، بار را به سمت کابین متمایل کنید. این امر باعث جابجایی مرکز ثقل و افزایش ثبات در حین حمل و نقل می شود. سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن سیم قفل ایمنی چیست؟

در حالی که سرعت به محیط و تجربه اپراتور بستگی دارد ، در حین حمل و نقل سرعت کم و بی خطر را حفظ کنید.

مرحله 4: بارگیری سیم پیچ

هنگامی که به مقصد سیم پیچ رسیدید ، کاملاً متوقف شوید. در مرحله بعد ، بار را دوباره تقسیم کنید تا چنگال های شما موازی با زمین باشد. بعد ، آنها را تا ارتفاع مناسب بلند کنید ، پالت را روی محل استراحت خود قرار دهید و چنگال ها را بیرون بکشید.کاربرد فولاد ضد زنگ

فرآیند پیری مصنوعی

نکات اضافی لیفتراک

در حالی که کویل مواد را بارگیری ، حمل و نقل و بارگیری می کنید ، لازم به یادآوری است که سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن  مهمترین وسیله ایمنی در بالابر خود شما هستید. در اینجا چند نکته اضافی آورده شده است که می توانید برای حمایت از ایمنی خود ، محافظت از امنیت اطرافیان و جلوگیری از خراشیده شدن ، فرورفتن ، افتادن و آسیب دیدن مواد ، از آنها پیروی کنید.

قیمت ورق سیاه ST37 و ST52

ظرفیت بالابر لیفتراک خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید که قبل از برداشتن آن برای تحمل وزن بار طراحی شده است.

هرگز زیر چنگالها نایستید ، حتی اگر موتور لیفتراک خاموش باشد. ابزارهای برش میلگرد

هنگام حمل همیشه دست ها و پاهای خود را درون محفظه اپراتور نگه دارید.

سیم پیچ های فلزی با بارگیری ایمن  اگر مکانیسم بالابر روی بالابر شما خراب است ، سعی نکنید خودتان زنجیرها (یا سیستم هیدرولیک) را تعمیر کنید.

قیمت تیرآهن سبک در تهران

هنگام حمل بار ، از بالا بردن آن بیش از 8 “از سطح زمین خودداری کنید

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد

حفظ ایمنی در لیفتراک و اطراف آن همیشه مهم است. هنگام حمل بار با لیفتراک ، موارد زیادی وجود دارد که به طور بالقوه ممکن است اشتباه شود. اما ، اگر روی وظیفه خود متمرکز باشید و این نکات و دستورالعمل ها را دنبال کنید ، در انجام کار و حفظ امنیت همه در این بین به خوبی پیش خواهید رفت. انواع ورق فلزی در بازار