تیرآهن با قمیت مناسب بخرید

قیمت تیرآهن

تیرآهن IPE پرفروش‌ترین پرکاربردترین و مهم‌ترین نوع تیرآهن در میان انواع تیرآهن به شمار می رود معمولاً وقتی حرف از تیراهن به میان می‌آید منظور تیرآهن با استاندارد اروپا یا تیرآهن معمولی IPE است. این پروفیل معمولاً از فولاد ساخته می شود همان‌طور که میدانید فولاد از مهم‌ترین آلیاژهای آهن است همان‌طور که آهن معمولی زنگ می‌زند فولاد نیز در صورتی که در شرایط مرطوب و خورنده قرار بگیرد دچار زنگ‌زدگی و خوردگی می شود اما فولاد انواع و آلیاژهای مختلفی دارد که یکی از آن‌ها فولاد ضد زنگ یا استنلس استیل است. با این تفاسیر می‌خواهیم در مورد محصولی مهم و اساسی در صنعت ساخت و ساز صحبت کنیم تیرآهن به طور ویژه در ساختمان سازی ساخت اسکله ساخت ستون ساخته سقف ساخت سد کل برج های بلند ساختمان های مرتفع و مواردی از این دست مورد استفاده قرار می گیرد بنابراین یک مقطع فلزی یا فولادی بسیار مهم و کاربردی می باشد به همین دلیل قیمت تیرآهن یک موضوع مهم برای افراد زیادی در صنایع مختلف است کار تیرآهن چیست وظیفه اصلی تیرآهن این است که نیروهایی که در قسمت های مختلف ساختمان دیوارها سقف ها و ستون ها وارد می شود را تحمل کرده و به سمت زمین منتقل نماید تا ساختمان در اثر بارهای وارده تخریب نشود در واقع تیرآهن عمر و دوام و استحکام سازه را افزایش می دهد تنش های حاصل از نیروهای برشی لنگر خمشی ناشی از بارهای وارده را تحمل می کند در ادامه در مورد انواع تیرآهن به طور مختصر توضیح می دهیم و قیمت تیرآهن را بر اساس کارخانه سازنده و استاندارد ساخت طبق دسته بندی سایز اختیار شما قرار می دهیم برای خرید تیرآهن حتماً با کارشناسان ما تماس بگیرید.

قیمت آهن

نوع دیگری از پیراهن نیز ساخته می‌شود که معمولاً در دسته‌بندی‌های تیرآهن از آن نامی به میان نمی آید اما یکی از انواع تیرآهن است که اخیراً وارد بازار آهن آلات شده است این پیراهن با نام تیرآهن لانه زنبوری شناخته می شود و آن را با علامت CPE نشان می دهند تیرآهن درسته جان خود حفره هایی به شکل شش ضلعی دارد البته نام دیگر این تیرآهن، تیرآهن مشبک است

روش تولید تیرآهن آهن رسان

همان‌طور که می دانید بسیاری از مقاطع فولادی در کارخانه‌های فولاد از مواد پیش ساخته و اولیه به نام شش شمشال شمشه تختال و یا اسلب ساخته می شوند. در واقع آهن و یا فولاد پس از تسویه شدن و آماده شدن ابتدا به شکل هایی مثل شمش تبدیل می شوند سپس از این شمش‌های فولادی در کارخانه ها و در کوره های ذوب حرارت داده شده و بعد توسط دستگاه‌های مختلف و تحت فرایندهای خاص به شکل های متنوع و محصولات و مقاطع فولادی متفاوت تبدیل می‌شوند در مورد فرآیند تولید تیرآهن لازم است بدانید که شمش ها را با جک های هیدرولیکی ردیف به ردیف در داخل کوره ها قرار می دهند سپس دمای کوره ها را تا بالایی ۱۱۰۰ درجه سانتی‌گراد می‌برند تا آماده نورد کاری شوند. دقیقاً مثل محصولات فولادی دیگری که با فرآیند نورد و تولید می‌شوند تیرآهن نیز از گرم شدن ذوب شدن و شکل دادن شمش‌ها به وجود می‌آید غلتک‌های بزرگ و سنگین دستگاه های برش قیچی های برش گیوتین دستگاه رافینگ استندها سرد کننده ها انبر های مختلف در کنار ابزار و ماشین آلات مختلف شکل های مختلفی از انواع فولاد را می سازند.

قیمت تیرآهن در بازار

قیمت امروز تیرآهن و انواع آن به موارد مختلفی بستگی دارد. در نهایت برای محاسبه قیمت تیرآهن با در نظر گرفتن فاکتورهای موثر دیگر، وزن آن را باید محاسبه نمود. همانند بسیاری از محصولات و مقاطع فولادی دیگر تیرآهن را بر اساس وزن آن به فروش می رسانند. قیمت تیرآن تحت تاثیر مواردی همچون قیمت نفت، نوسان قیمت دلار و ارز، نوسان قیمت آهن و فولاد و تغییر قیمت مواد اولیه همچون شمش فولادی و حامل های انرژی، تغییر قیمت ضایعات که از منابع اولیه مهم به شمار می رود، حتی قیمت تیرآهن ممکن است تحت تاثیر اتفاقات مهم سیاسی منطقه ای و جهانی و حواشی و جریانات مهم باشد، با بالا رفتن میزان تقاضا در بازار آهن، ممکن است قیمت تییرآهن نیز تغییر کند. می بینید که قیمت تیرآهن و البته محصولات بسیار دیگری به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. این روزها موضوع قیمت آهن و تیرآهن موضوع مهمی برای افرادی است که در کار ساخت و ساز فعالیت دارند. دلیل این موضوع اهمیت بالای تیرآهن و کاربرد آن در زمینه ساخت و ساز می باشد. همانطور که می دانید تقریبا تمام ساختمان ها و سازه هایی که ساخته می شود، دارای اسکلت فولادی هستند. بنابراین محصول پرکاربرد در اسکل های فلزی یعنی تیرآهن و تیرهای فولادی تا حد زیادی برای مصرف کنندگان آن موضوع مهمی است.

تیرآهن

قیمت تیراهن قیمت تیرآهن 14 اصفهان امروز در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت تیرآهن اصفهان امروز قیمت تیرآهن کرمانشاه در ارومیه وزن تیرآهن ۱۴ اصفهان قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان قیمت تیرآهن ۱۶ قیمت تیرآهن اهواز قیمت تیرآهن ۱۴ اصفهان امروز در کانال واتساپ آهن رسان بارگذاری شده است  قیمت تیراهن قیمت تیرآهن کرمانشاه در ارومیه قیمت تیرآهن اصفهان امروز قیمت تیرآهن ۱۶ فایکو قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان قیمت تیرآهن 14 وزن تیرآهن ۱۴ اصفهان قیمت آهن اصفهان امروز قیمت تیرآهن 14 اهواز قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان قیمت تیرآهن کرمانشاه در ارومیه در آپارات ahanresan  قیمت تیرآهن اهواز قیمت تیرآهن ۱۶ فایکو وزن تیرآهن ۱۴ اصفهان قیمت تیرآهن 14 فایکو اسامی اهن الات قیمت پروفیل آهن رسان کانال قیمت پروفیل قیمت آهن اصفهان امروز قیمت آهن اهواز قیمت هر کیلو آهن امروز آهن آنلاین قیمت آهن دست دوم قیمت تیرآهن 14 اصفهان امروز قیمت آهن اصفهان امروز قیمت تیرآهن ۱۸ اصفهان وزن تیرآهن ۱۴ اصفهان قیمت تیرآهن ۱۶ اصفهان در پیچ اینستاگرام آهن رسان  قیمت تیرآهن کرمانشاه در ارومیه قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت آهن کیلویی در کانال تلگرامی آهن رسان وجود دارد.

قیمت آهن

خرید تیرآهن به نرخ کارخانه در سایت آهن رسان

شاید موضوع خرید تیرآهن به نرخ کارخانه کمی دور از انتظار به نظر برسد اما توجه داشته باشید که تحت شرایط خاصی این موضوع امکان پذر است. این روزها تامین کنندگان آهن امکانات و آفرهای زیادی را در اختیار خریدارن قرار می دهند. سفارش هایی که با حجم بالا صورت بپذریند این شانس را دارند که محصول خود را با قیمت بسیار پایین تر از بازار تهیه کنند در این میان تیرآهن و انواع پرکاربرد آن که در پروژه های ساختمانی  ساخت و سازهای عظیم مورد نیاز است، می تواند به قیمت کف بازار به دست مشتری برسد.اگر شما هم قصد خرید تیرآهن را دارید ولی هنوز در مورد آن مطمئن نیستید و نیاز به اطلاعاتی کامل در این زمینه دارید، تنها کافیست با شماره های درج شده در این صفحه تماس بگیرید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ضمن اینکه سفارش شما را با کمترین قیمت بازار تهیه و توسط باربری  مطمئن به دست تان می رسانند. قیمت انواع تیرآهن در سایزهای مورد نظر شما و تولید شده در کارخانه های مختلف در این سایت لیست شده است.