قیمت نبشی منظومه در تهران

فلزات نبشی مزیت هایی دارند که در ساختمان سازی به وفور مورد  استفاده  قرار می گیرد که از جمله این  مزیت ها  می توان به .قیمت نبشی منظومه در تهران

  1. استفاده از این محصول برای مقاوم سازی
  2. استفاده از این محصول در تکیه گاه ها
  3. استفاده از این محصول در اتصالات
  4. استفاده از این محصول در چارچوب
  5. استفاده از این محصول برای زیباسازی و تزیین ساختمان ها

اشاره  کرد .

قیمت نبشی منظومه در تهران

نبشی و مقاوم سازی در ساختمان

پروفیل های قیمت نبشی در تهران  ظاهری ال  مانند  دارند  که از جمله بهترین و  مقاوم  ترین  محصولات فولادی می باشد  که در برابر استرس و  تنش های ساختمانی مقاومت  می کند که هرچه محصول به کاررفته  در سازه ها  بزرگتر باشد  قدرت  تحمل و فشار آن هم بیشتر می شود و به همین علت  دارای تحمل بالایی است  و در پروژه های بزرگ که دارای وزن  سنگین تری هستند مورد  استفاده  قرار می گیرد .

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

نبشی و استفاده  به عنوان تکیه گاه

نکته قابل  توجه و چشم  گیری در استفاده از این محصول وجود دارد  که به عنوان  یک تیکه گاه ها مورد  استفاده قرار می گیرد  و به عنوان  نمونه برای ساختن طاقچه به علت توانایی تحمل بار و مورد  استفاده قرار می گیرد .قیمت نبشی منظومه در تهران

نبشی و اتصالات در سازه

نبشی ها به عنوان یک  جز اساسی در سازه ها هستند  که  ظاهری شبیه به  ال  انگلیسی دارد  و  در اتصالات  در ساختمان  مانند تیرآهن و  پروفیل  مورد استفاده قرار می گیرد . این فرآورده فولادی مناسب ترین گزینه برای اتصالات در سازه ها است .

نبشی و چار چوب درب

یکی از دلایل کاربردی بودن  این  محصول استفاده در چارچوب درب است  که قابلیت تحمل بار و  فشار زیادی را دارد  و به همین  علت  در چار چوب درب ها و ورودی های ساختمان  مورد استفاده قرار می گیرد .

استفاده از این محصول برای زیباسازی و تزیین ساختمان

به طور عمده نبشی ها در ضخامت ها  و سایزهای مختلف و متفاوتی مورد  استفاده قرار می گیرد  و با توجه به رنگ آمیزی مختلف و ظاهر چشمگیری  که دارد در بکارگیری و  تزئینات ساختمان  مورد استفاده قرار می گیرد  همچنین در زیبا سازی :

مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت نبشی منظومه در تهران

انواع نبشی های موجود در بازار

نبشی گالوانیزه :

برای این که از زنگ  زدگی فلزات  جلوگیری شود  یک  لایه از پوشش فلزی روی آن ایجاد می شود که با  گالوانیزه  کردن  فرآورده ها در محیط هایی که مستعد خوردگی و زنگ  زدگی است  جلوگیری می شود .

نبشی ضد زنگ :

برای اینکه مقاومت محصول تولید شده در برابر خوردگی  و  زنگ  زدگی زیادتر شود  به این  منظور که  مراحل را در کارخانه طی کند  نبشی های ضد زنگ  304 با نورد  گرم تولید  می شود .قیمت نبشی منظومه در تهران

نبشی اسپیرال :

این فرآورده از جمله نبشی های بال  مساوی و سبک است که در سایزهای ۲.۲۰.۲۰  تا  ۵.۵۰.۵۰ تولید می شود نام دیگر نبشی اسپیرال گرم نوردیده بال مساوی  می باشد .

نبشی لقمه :

درصنایع  فولادی به ویژه نبشی به فلزاتی که  خرد  و تیکه ای شده اند  را نبشی لقمه ای می گویند  و  این  محصول در سازه هایی که برای آسانسور استفاده می شود  به کار برده می شود .

نبشی نشیمن :

در حوزه ساخت  و ساز و  مقاومت  مطلوب که در اتصالات وجود دارد  می توان  نبشی نشیمن رار مدیون  این محصول دانست  ک هاز اتصال  تیر ها و ستون ها بوسیله نبشی های نشیمن صورت می گیرد این فرآورده ی ویژه مطابق با آیین نامه و استاندارد ها در سایز ۵.۷ تا ۱۰ سانتی متر مورد استفاده قرار می گیرد .قیمت نبشی منظومه در تهران

نبشی آلومینیومی :

جنس این سبک  نبشی ها از آلومینیوم اکسترود است که دارای شکل خاص و  منحصر به فردی می باشد و دلیل خاص بودن  این محصول گوشه های داخلی تیزآن است و  توانایی که در برابر خورندگی و همچنین مزیت به کاری در تزئیناتی که دارد که بسیار مناسب و شایان توجه است. اگر برای مصرف کننده مقاومت و توانایی جلوگیری از ساییدگی در تکیه گاه های پایه و همچنین در معماری های خارجی و داخلی بسیار مهم است کاربرد این محصول در سازه ها توصیه می شود .

فلزنقره فولاد آلیاژی فلز طلا
ورق سیاه فولاد کربن فلز برنز
ورق آلیاژی فولاد استنلس استیل فلز برنج
ورق رنگی فولاد اهواز فولاد

 

نبشی پلاستیکی :

نبشی های پلاستیکی به عنوان ماده اولیه در تولید نبشی های پلاستیکی می باشد  پلی اتیلن است از این نوع محصول در موارد مختلف مثل بسته بندی میوه ها و سرامیک ها و کاشی ها و ورق های فلزی بسیار استفاده می شود این فرآورده یک محصول بسیار پر کاربرد و مفید برای محافظت در برابر لبه تیزی که در گوشه کالا ها وجود دارد است و بسته بندی و حمل و نقل کالا ها را بسیار آسان می کند .قیمت نبشی منظومه در تهران