ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

امسال سالی است که همه به خاطر می سپارند. تجارت همانطور که می دانستیم یک تغییر چشمگیر به وجود آورد ، زیرا یک بیماری همه گیر جهانی همراه با قوانین و مقررات دولتی ، مشاغل را مجبور به سازگاری و اصلاح عملکردهای عادی تجاری خود کرد.

قیمت میلگرد گالوانیزه در مشهد

در Stainless Strukturals America ، سال 2020 تحولی ایجاد کرد که آینده ما را تغییر شکل دهد.ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

ورق سیاه کاویان ۱۵ میل

قیمت پروفیل

خدمات مشتری در خط مقدم

قیمت تیرآهن سبک در تهران

Livechat_Stainless-Structurals هنگامی که بیماری همه گیر Covid در اوایل ماه مارس آغاز شد ، مانند بسیاری از شرکت های دیگر در سراسر جهان ، Stainless Structurals یک سیاست کار از خانه را برای نیروی فروش و سفرهای محدود شرکت اجرا کرد. استراتژی های عادی توسعه تجارت ما مانند نمایشگاه در نمایشگاه ها ، بازدید از مشتری و ارائه ناهار حضوری و یادگیری به مهندسان و معماران با این محدودیت ها ممنوع است. ما می دانستیم که باید به سرعت سازگار شویم و راه های جایگزینی برای ارائه خدمات استثنایی به مشتری پیدا کنیم. با کار تمام تیم فروش در خانه ، به سرعت مشخص شد که تاکتیک های جدید لازم است. در اواخر ماه مارس ، ما LiveChat را در وب سایت خود پیاده کردیم.

قیمت تیرآهن سبک در مشهد

این عملکرد گپ به کارکنان فروش این امکان را می دهد تا با دسترسی فوری به اطلاعات محصولات و خدمات به مشتریان در زمان واقعی پاسخ دهند. اکنون 8 ماه پس از اجرا ، LiveChat به ابزاری معمول برای کارمندان فروش ما تبدیل شده است و از بسیاری جهات مثبت به کل تجربه مشتری کمک کرده است.

قیمت انواع لوله را بدانید

ناهار و یادگیری حضوری به مهندسان ، معماران و توزیع کنندگان وسیله بسیار مهمی برای تیم ما در زمینه آموزش محصولات درباره محصولات ، مشخصات مواد و فرآیند جوشکاری لیزر است.

قیمت ورق سیاه ST37 و ST52

تیم Stainless Strukturals نه تنها در خانه کار می کردند ، بلکه اکثر مشتریان و مشتریان بالقوه ما نیز کار می کردند بنابراین این ارائه های حضوری را حذف کردند. ما با تأیید اینکه اعتبار دوره ما برای ارائه مجازی اعمال می شود ، به سرعت سازگار شدیم و هر دو حساب Zoom و Microsoft Teams را برای ادامه آموزش مشتریان خود در یک محیط مجازی پیاده کردیم.ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

تیرآهن با قمیت مناسب بخرید

گسترش ردپای و منابع ما

قیمت ورق قلع اندود

کلیسای جامع Stainless Struktures Conroe

ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

هیجان انگیزترین تلاش شرکت Stainless Strukturals در سال جاری توسعه امکانات تولیدی ما در کانرو ، تگزاس بود. پروژه ساخت و ساز ، که در ژوئن سال جاری به پایان رسید ، 110،000 SQ FT فضای انبار را اضافه کرد که باعث می شود کل رد پای ما به 230،000 SQ FT برسد. در مجموع ، پردیس دانشگاه ما شامل 44 هکتار است که فضای بیشتری برای گسترش آینده دارد. فضای اضافی حاصل از گسترش ما فرصتی را برای تولید تجهیزات تولید و تولید جدید فراهم آورد. در ماه سپتامبر ، ما چیزی را که “Cathedral” ، جوشکار لیزر فیبر نوری کاملاً جدید 16 کیلو وات می نامیم ، اضافه کردیم.

تفاوت بین نورد گرم و فولاد نورد سرد چیست

این جوشکار جدید به شدت توانایی ها و پارامترهای محصول ما را تغییر داده است. ما هم اکنون می توانیم مقاطع سازه ای جوش داده شده با لیزر تا 36 “x 20” (وابسته به پروفیل) را با یک جوش نفوذ کامل تا 1-1 / 4 “برای تیرها ، کانال ها ، زاویه ها و سه راهی و نفوذ جوش 5/8” تولید کنیم. برای لوله های ساختاری. لیزرهای اضافه شده به ما این امکان را می دهند تا با پروفایل استاندارد بسیار کوتاهتر به بازار برویم.در کنار تجهیزات جدید ، Stainless Structurals امسال خط تولید جدیدی را ارائه داد. اکنون می توانیم پروفیل های فولادی کربنی گوشه دار را در تأسیسات تگزاس خود تولید کنیم. بسیاری از پروژه های AEC به یک محصول داخلی نیاز دارند و اکنون می توانیم آن را در فولاد کربن تأمین کنیم. پروفیل های کربن ما با همان تکنولوژی جوشکاری لیزر تولید می شود که محصولات ضد زنگ ما هستند و از همان تحمل ها و دستورالعمل های A6 پیروی می کنند. این پیشنهاد محصول در مواردی که طراح گوشه های تیز را ترجیح می دهد اما نیاز و بودجه ای برای فولاد ضد زنگ ندارد ، راه حل های مهمی را ارائه می دهد.ساختارهای ضدزنگ در سال 2020

قیمت دهی به انواع ورق

منابع برای رشد شما

در حالی که امسال شباهتی به سال های دیگر نداشته است ، Stainless Struktures متعهد به حفظ سطح بالای خدمات مشتری و محصولات با کیفیت ما است. ما سرمایه گذاری در افراد ، محصولات ، تجهیزات و خدمات انجام داده ایم تا به همه مشتریان خود در ادامه رشد و شکوفایی کمک کنیم. تیم ما آماده کمک به شما در پروژه بعدی شما است. امروز برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.ساختارهای ضدزنگ در سال 2020